icon

Hakkımızda

MANNOL OTOMOTİV Şirketi Türkiye Cumhuriyeti'nde tek ve resmi tedarikçidir.

Kısa bir süre içinde UAB “SCT Lubricants” (Klaipeda, Litvanya) ve Sudheimer Car Technik-Vetriebs GmbH (Hamburg, Almanya) şirketlerinin ürünlerini dağıtmaya ilişkin ticaret faaliyetini başarıyla gerçekleştirmektedir.
Mal tedariği ve satışı alanında işin düzenli organizasyonu küçük dükkanlardan, atölye ve servis istasyonlarından başlayarak, Türkiye'nin hem resmi hem de özel sektörünün kurum ve işletmelerine kadar her düzeyde müşterileri ile etkin bir şekilde çalışmayı sağlamaktadır. Biz malları kısa sürede Türkiye'nin her noktasına teslim etmekteyiz (teslimat şartları bireysel düzende görüşülür).

Her bir müşterimize en iyi şartları yaratma isteğimiz karşılıklı yarar temelinde hareket etmemize ve  işbirliği seçeneklerini sunmamıza izin veriyor.
Şirketimizde her bir müşteri ile kişisel bir yaklaşımı geliştirerek, herhangi bir sorun için en iyi çözüm bulabilen nitelikli uzmanlar çalışıyor. MANNOL ve SCT ticari markaların ürün çeşitleri her gün genişlemektedir, mükemmel kalite ve uygun fiyat sayesinde yağlama malzemeleri ve yedek parçaların her bir tüketicisinin talebini karşılayabilir. Nakliye ve gümrük işlemlerini kendimiz yaparak, tüm müşterilerimize üreticinin orjinal ürünlerini, sahte ve düşük kaliteli ürünlerden korumalı tam ve kapsamlı malları teslim etmeyi garanti ediyoruz.
 
Şirketimiz şu ürünleri satmaktadır:

  • Motor, şanzıman, endüstriyel yağlar, sıvılar ve gresler;
  • Otomobil kimyasalları, kozmetik ürünleri ve araba bakımı için araçlar;
  • Tüm filtre çeşitleri, cam silecek lastikleri , fren balataları, otomobil bujileri, ampuller, yedek parçalar ve süspansiyon parçaları, kemerleri, sigortaları ve diğer ürünler.

 
MANNOL yağlama malzemeleri ve yağları yüksek gereksinimleri ve toleransları karşılamaktadır, SCT-Filter filtre türleri ise 1500'den fazla ürünü içerir.
MANNOL ve SCT yağları tercih ederek, siz en iyi fiyata yüksek kaliteli ürünleri garantili olarak satın alırsınız!